Opis produktu Atoperal

Atoperal to produkt przeznaczony do stosowania w szczególności u dzieci. Występuje on w różnych wariantach, wśród których można wymienić między innymi emulsję do kąpieli oraz emulsję do ciała.

Emulsja do kąpieli

Emulsja do kąpieli Atoperal to produkt przeznaczony przede wszystkim do stosowania u niemowląt. Jest to bardzo wyspecjalizowany kosmetyk, który posiada bardzo delikatną formułę. Dzięki temu z powodzeniem może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, a także skóry suchej, a nawet atopowej. Jest to kosmetyk z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych, który posiada specjalnie opracowaną recepturę dla najmłodszych. Można w nim znaleźć liczne składniki aktywne, które mają działanie nawilżające oraz odżywiające skórę. Dzięki temu zachowuje ona zdrowy wygląd i nie powoduje dyskomfortu u dziecka.

Emulsja do ciała

Wśród licznych produktów Atoperal można również wymienić emulsję do ciała, przeznaczoną do stosowania w szczególności u niemowląt i małych dzieci. Z powodzeniem można jej używać w przypadku skóry o specjalnych wymaganiach, która jest bardzo wrażliwa, ale także sucha. W doskonały sposób również sprawdzi się w przypadku skóry atopowej u najmniejszych dzieci. Kosmetyk z powodzeniem może być stosowany na co dzień, ponieważ ma bardzo korzystny wpływ na poprawę parametrów skóry. Dzięki temu dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu z powodu jej suchości czy też szorstkości. Dlatego emulsja do ciała Atoperal to będzie doskonały wybór dla każdego malucha z problematyczną skórą.