Groprinosin – zabójcza i skuteczna broń na patogeny atakujące organizm ludzki

CZYM  JEST TEN PREPARAT ORAZ W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJĘ?

Groprinosin  to lek do przeznaczony do walki przeciwko retrowirusom oraz typowym wirusowym grypy i opryszczki. Dzięki mocno skoncentrowanym składnikom pobudza, czyli stymuluje odporność całego organizmu.

SKŁADNIKI PREPARATU

Lek o nazwie Groprinosin produkowany jest na bazie substancji czynnej o nazwie inozyny pranobeks. Związek ten hamuje m.in. szybkie namnażanie się komórek wirusowych: chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA

 Preparat działa wspomagająco dla osób zmagających się z problemem obniżonej naturalnej obronności systemu immunologicznego. Nawracająca przypadłość zdrowotna objawia się częstym występowaniem infekcji górnych dróg oddechowych.
 Specyfik przede wszystkim zalecany jest podczas profilaktycznego leczenia opryszczki warg oraz skóry twarzy, którą powoduje wspomniany już wcześniej ─ wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex).
 Pamiętajmy, że lek Groprinosin nie jest suplementem diety. Z tego powodu, musi on zażywany przez pacjentów, u których wcześniej rozpoznano, a także potwierdzono zakażenie wirusem opryszczki pospolitej.
Uwaga!: Należy skonsultować dalsze przyjmowanie leku z lekarzem, jeśli po upływie terminu  od 5 do 14 dni nie nastąpiła wyraźna poprawa ogólnego stanu zdrowia albo jest, wręcz  przeciwnie ─ nastąpiło dodatkowe dalsze pogorszenie się stanu zdrowia chorego.

 DOSTĘPNE WARIANTY

Specyfik o nazwie Groprinosin można kupić w aptekach stacjonarnych, jak zamówić do domu poprzez internetowe apteki.  Równocześnie można go zakupić w wariantach tj.: syrop, tabletki, czy krople doustne. Wszystkie wymienione wyżej odmiany leku mogą być stosowane przez osoby dorosłe i dzieci (powyżej 1 roku życia).

DAWKOWANIE PREPARATU – ogólne informacje

Każda  przyjmowana dobowa dawka  Groprinosinu ustalana jest indywidualnie na podstawie masy ciała
(BMI: m.in.: relacja wagi do wzrostu). Dodatkowo jest ona uzależniona również od stopnia nasilenie się objawów choroby. Przy czym należy pamiętać, że stosowana dobowa dawka powinna być podzielona na równe dawki w postaci pojedynczych porcji oraz powinna być podawane kilka razy w ciągu na dobę.