Działanie i dawkowanie suplementu diety Lipidcell

Suplement diety, jakim jest Lipidcell pomaga w walce o zdrową, promienną cerę. Jest wskazany dla każdego, kto walczy z widocznymi oznakami starzenia, ma skórę suchą lub atopową. Dzięki składnikom zawartym w Lipidcell możliwe jest utrzymanie równowagi hydrolipidowej, ponieważ szczelny płaszcz hydrolipidowy odpowiada za nawilżenie i odżywienie skóry.

Z czego składa się Lipidcell?

Preparat ten składa się z czterech aktywnych składników, które są połączone za pomocą nowoczesnych technologii. Ta unikalna kombinacja substancji zapewnia skórze kompleksowe działanie.
Pierwszym z nich ceramosides. To najlepsze dla skóry źródło fitoceramidów. To właśnie od nich uzależnione jest właściwe nawodnienie skóry. Wraz z upływem czasu poziom ich spada i skóra zostaje narażona na uszkodzenia i starzenie się. Wtedy trzeba jej dostarczyć ceramidów.
Skwalen to składnik płaszcza lipidowego, który powinien szczelnie otulać nasza skórę.
Witaminy A i E to witaminy, które są prawdziwym błogosławieństwem dla naszej skóry i błon śluzowych. Opóźniają oznaki starzenia, a ich regularne przyjmowanie sprawia, że cera wygląda świeżo i promiennie.

Jak przyjmować preparat?

Powinno się przyjmować po dwie kapsułki dziennie. Nie wolno przekraczać zalecanej porcji. Lipidcellu https://www.aptekagalen.pl/lipidcell-60kaps nie powinny przyjmować kobiety, które są w ciąży lub karmią piersią. Suplement ten nie może zastępować zróżnicowanej diety.
Osoby, które są uczulone na którykolwiek składnik lub walczą z alergią powinny, zanim zaczną przyjmować ten preparat, skonsultować się z lekarzem.