Elektrostymulator mięśni brzucha receptą na płaski brzuch

elektrostymulator mięśni brzucha

Tłuszcz na brzuchu to zmora większości ludzi. Nawet szczupłe osoby mają problem z pozbyciem się niepotrzebnej tkanki i zbudowaniem mięśni. Wszystko dlatego, że tłuszcz w tym miejscu jest bardzo oporny, a zbudowanie słynnego „kaloryfera” wiąże się z wielomiesięcznymi treningami. Elektrostymulator mięśni brzucha przychodzi na pomoc i może stać się receptą na idealnie płaski brzuch. 

Jak działa elektrostymulacja?

Nasze mięśnie w sposób naturalny działają poprzez wysyłanie impulsów do mózgu, który przesyła sygnały dalej, do nerwów w mięśniach, wprawiając je w ruch. W ten sposób stymulujemy nasze mięśnie do pracy i pozbywamy się tkanki tłuszczowej. Elektrostymulacja w sposób sztuczny pobudza nerwy do działania. Wysyła impulsy elektryczne, wprawiając w ruch mięśnie bez naszego udziału. W sprzęcie zamontowane są specjalne elektrody, które odpowiadają za działanie elektrostymulacji. To bardzo skomplikowany proces, ale dla użytkownika najważniejszy jest fakt, że to działa. Wystarczy tylko założyć taki pas i cieszyć się efektami jego pracy. 

Dla kogo jest to urządzenie?

elektrostymulator mięśni brzucha

Jeśli chodzi o użytkowanie elektrostymulatora mięśni brzucha to nie ma zbyt wielu przeciwskazań. Mogą go używać osoby w różnym wieku. Oczywiście osoby z przewlekłymi chorobami powinny wcześniej zapytać swojego lekarza o możliwość korzystania z urządzenia. Wykluczeniem na pewno będzie posiadanie rozrusznika serca, gdyż może on zaburzyć jego pracę.

Elektrostymulator mięśni brzucha jest idealnym urządzeniem dla wszystkich osób, które marzą o płaskim brzuchu. Zakładając taki pas na 20-30 minut można spalić mnóstwo kalorii bez wykonywania katorżniczych ćwiczeń. Takie sesje powinno się powtarzać 2-3 razy w tygodniu, by już po miesiącu ujrzeć znaczące efekty. Dlatego nie warto dalej się użalać nad swoim odstającym brzuchem! Lepiej nabyć pas i sprawdzić na sobie jego działanie.

Budowa tkanki mięśniowej

Spalanie tkanki tłuszczowej to bardzo żmudny proces. Dokonujemy tego poprzez zmianę nawyków żywieniowych, a także wykonując odpowiednie treningi. Dzięki założeniu pasa elektrostymulującego mięśnie brzucha zaczynają intensywnie pracować i wzmacnia się ich struktura. Budowa mięśni jest niezwykle ważna, gdyż to ona wpływa na szybkość spalania tkanki tłuszczowej. Wzmacniając i rozbudowując mięśnie, każdy otrzymuje gwarancję, że nawet w przyszłości będzie nam łatwiej dbać o idealną sylwetkę. Elektrostymulator mięśni brzucha, całą tę skomplikowaną pracę wykonuje za nas. 

Elektrostymulacja i ćwiczenia

Wiele osób korzysta z pasa w trakcie wykonywania innych treningów. Czy takie działanie ma sens? Oczywiście, że tak. Wtedy widoczne efekty można osiągnąć ze zdwojoną siłą. Przy treningu siłowym plan ułożony jest tak, by angażować wszystkie mięśnie i budować proporcjonalnie całą sylwetkę. Kiedy przy tym założony jest jeszcze elektrostymulator mięśni brzucha, to praca odbywa się na maksymalnych obrotach. Warto pomyśleć o takim zastosowaniu pasa. Zakładanie go do ćwiczeń czy na zajęcia fitnessu to doskonały sposób, by wygrać walkę o upragniony płaski brzuch.